Nejen voříšci se ukázali na Hrubínce

Voříšci, ale i čistokrevní přátelé člověka, se sešli v sobotu na zahradě u Centra volného času Hrubínka na prvním ročníku obnovené akce Voříškiáda. Téměř osmdesát diváků fandilo necelé dvacítce pejsků. Na čtyřnohé soutěžící i jejich majitele čekaly tři soutěžní disciplíny. Porota bedlivě hodnotila vzhled pejska, základní poslušnost a promenádu.

V porotě usedli Tomáš Zacha – vedoucí třebíčského útulku, Rudolf Široký – zástupce velitele městské policie, za sponzory akce Jiří Burda a Jiří Kunčák za pořadatelské CVČ Hrubínka.

„Byli jsme velmi příjemně překvapeni zájmem ze strany soutěžících i diváků,“ zhodnotil účast Jan Burda – hlavní pořadatel akce a dodává: „krásně nám vyšlo počasí a myslím, že jsme si všichni odpoledne krásně užili. I když všichni dostali krásné ceny od našich partnerů, myslím, že o ty ani tak nešlo. Hlavní bylo prožít pěkné odpoledne a seznámit veřejnost s třebíčským útulkem. A to se nám myslím podařilo.“

V průběhu Voříškiády také vystoupila Mariel Losová se svými australskými ovčáky. Všichni tak mohli obdivovat nejen nádherné psy, ale také jejich úžasný výcvik v poslušnosti.

Organizátoři se na závěr dohodli se zástupce partnerů i útulku, že tento ročník Voříškiády jistě nebyl poslední.

Fotogalerii z akce najdete zde.

1 komentář u „Nejen voříšci se ukázali na Hrubínce

  1. Jsem moc rád, že jsem se akce účastnil, ve všech ohledech se povedla a těším se na další ročníky!

Komentáře nejsou povoleny.